رادین تخفیف ( میکروبیولوژی )

Cinque Terre

میکروبیولوژی چیست؟
میکروبیولوژی از نوع دانش هایی است که به بررسی و شناسایی میکروارگانیسم ها و جانوران ذره بینی می پردازد . در این علم قارچ ها، باکتری ها، ویروس ها و موجودات تک سلولی مورد ارزیابی و مطالعه واقع می شود و علاوه بر این این دانش به امکان سنجی استفاده مفید از اجزای نامبرده پرداخته و یا از بروز زیان های ناشی از فعالیت آنها جلوگیری می کند. زیان هایی که میکروارگانیسم ها می توانند به حیات انسانی، حیوانی یا نباتی وارد کنند، بیشمار است و از طرفی فواید آنها غیر قابل اندازه گیری است. در علم میکروبیولوژی به دسته هایی از این موارد پرداخته می شود .

Cinque Terre

رده های متنوع :

میکروبیولوژی دارای رده های متنوعی است و بخش های مختلفی دارد که در ادامه مهم ترین رده ها را بررسی می کنیم :
میکروبیولوژی پزشکی: در این رده میکروب ها، ویروس ها و در کل تمامی اجزای میکروسکوپی آسیب رسان به سلامت انسان بررسی شده و لازم است بدانید میکروب های عامل بیماری بسیار کمتر از میکروب های مفید هستند .
میکروبیولوژی صنعتی: در این رده می توان از اجزای میکروارگانیسم برای تولید اسید، مواد صنعتی مفید، بررسی آفات، به دست آوردن فلزات سنگین، اقدامات تصفیه خانه ها و تولید کود پرداخت .

Cinque Terre
میکروبیولوژی غذایی: در این رده می توان به کمک اجزای میکروسکوپی به فرآیند های تولید مواد غذایی دست یافت و نتایج مفیدی را کسب نمود .
به این ترتیب یک میکروبیولوژیست می تواند با مطالعه و بررسی انواع باکتری ها، قارچ ها، ویروس ها و . . . ابعاد مثبت و منفی آنها را مورد شناسایی و ارزیابی قرار دهد و به فواید و معایب اجزای ریز یا تک سلولی پی ببرد. حوزه کاری علم میکروبیولوژی بسیار گسترده و متفاوت است. از علوم پزشکی و کشاورزی تا صنعت و صنایع غذایی می توان این دانش را مورد استفاده قرار داد .

رادین تخفیف

Cinque Terre

    آخرین خبر ها    

01 دی ماه 1396
افتتاح رسمی و شروع به کار شرکت رادین تخفیف مهر وطن

امروز به عنوان اولین روز شروع به کار شرکت رادین تخفیف مهر وطن می باشد.

20 آذر ماه 1396
تعیین تاریخ افتتاح رسمی و شروع به کار شرکت رادین تخفیف مهر وطن

بالاخره بعد از ماهها تلاش و پیگیر های لازم شرکت رادین تخفیف آماده شروع به کار، بصورت رسمی شد.

17 تیر ماه 1396
افتتاح دفتر مرکزی شرکت رادین تخفیف

دفتر مرکزی شرکت رادین تخفیف مهر وطن در تاریخ 17/04/1396 تکمیل و افتتاح شد.

16 خرداد ماه 1396
تعیین محل شرکت

با پیگیری های تیم پشتیبانی شرکت رادین تخفیف، امروز محل دفتر این شرکت انتخاب شد.