رادین تخفیف ( فریم های عینک کودکان )

Cinque Terre

عینک های مناسب برای کودکان کدامند...!؟امروزه بسیاری از بچه ها دوست دارند از عینک های والدین و یا خواهر، برادر بزرگترخود استفاده کنند. ولی شاید همگان ندانند که کودکان نیز برای خود عینک های مناسبی دارند.

Cinque Terre

یادتان باشد که این قضیه برای کودکان یک تفریح جذّاب است...!
خرید فریم عینک کودکان بسیار سرگرم کننده است.
شما و کودک شما با بسیاری از سبک‌ها و مدل‌های جدید آشنا می‌شوید.
گزینه‌هایی از مارک‌ها بر اساس شخصیت‌های محبوب یا آیکون‌های کودکانه مانند هری پاتر، باب اسفنجی و باربی،... به رشد شخصیت و فکر کودک و یا ترکیبی از هر دو کمک می‌کند. عینک‌های مدرن کودکان نیز از ویژگی های دوام و ایمنی برخوردارند.

Cinque Terre

آنچه بچه‌ها از فریم عینک می‌خواهند

عینک‌هایی با قاب‌های پلاستیکی در شکل مستطیل کوچک، بیضی یکپارچه (بدون لولا) و حتی فریم تیتانیوم نازک برای مشتریان کوچک در دسترس است. در دسترس بودن این سبک قاب شیک برای بچه‌ها آن‌ها را از حسرت استفاده از عینک‌های بزرگترها بیرون می‌آورد.
روانشناسان معتقدند اینکه یک کودک شخصیت کارتونی مورد علاقه‌اش را بر روی عینکش و همواره همراه خود داشته باشد یا بتواند شبیه به آن شخصیت باشد به او حس امنیت و اعتماد به نفس می‌دهد.
برای مثال کتاب‌های محبوب هری پاتر و فیلم آن باعث شده است تا کودکان بخواهند درست مثل "هری" باشند. در حالی که کودکان قدیمی‌تر، مارک‌های مرسوم، مد روز و آرم آن‌ها و یا قهرمان ورزشی خود را الگوی خود قرار می دادند.
سبک یا نام تجاری برای کودکان مهم نیست، مهم این است که احساس کنند بخشی از روند انتخاب قاب زیر نظر آنهاست که موقع استفاده احساس کنند حاصل تلاش خودشان است و از این کاربری لذّت ببرند.

Cinque Terre

دوام و مسایل ایمنی

در حالی که بچه‌ها ممکن است فریم عینک را با یک رنگ و یا طرح خاص بخواهند، پدر و مادر به دنبال چیزی می‌گردند که دوام و کیفیت بیشتری داشته باشد.
فریم‌های کودکان باید ویژگی هایی از قبیل لولا ( که در هر دو جهت اجازه خم شدن داشته باشد) و مواد انعطاف پذیر (که می توانند حوادثی مانند نشستن روی فریم و یا افتادن روی زمین و...) را داشته باشند. این ویژگی ها و دوام باعث کاهش هزینه ها در طول زمان می شوند.
عینک هایی که نازک تر، سبک تر و قوی تر، مانند مواد فولاد ضد زنگ و تیتانیوم، هستند در میان کودکان مححبوب تر نیز می باشند. قاب های ساخته شده از این مواد بادوام برای بچه هایی که عینک های خود را زود خراب می کنند بادوام تر می باشد.
همچنین بسیاری از فروشگاه ها و تولید کنندگان عینک نیز دارای ضمانت نامه برای عینک کودکان می باشند، بنابراین شما می توانید در مورد سرمایه گذاری روی عینک کودکان خود راحت تر تصمیم گیری کنید
بهترین انتخاب برای عینک کودکان لنز های پلی کربنات و یا تریوکس هستند، این لنزها بسیار مقاوم در برابر ضربه، سبک، راحت و دارای ارایه بهترین ترکیب ایمنی می باشند.
لنزهای پلی کربنات برای بچه ها نیز موجود است با پوشش لنز فوق العاده با دوام و مقاوم است.

Cinque Terre

پنج روند در عینک کودکان

1. طراحان، طرح های سرد و کلاسیک را که برای بزرگسالان استفاده می شود برای کودکان هم استفاده می کنند. تعجب نکنید زیرا فرزند تان دوست دارد شبیه به شما باشد.
2. عینک های مارک دار و یا دارای مجوز توجه کودکان را جلب می کند
3. داشتن لولای فنری، قاب مستحکم و انعطاف پذیر (پلی کربنات) مقاوم در برابر ضربه و یا لنز تریوکس همه به محافظت از چشم فرزند شما کمک می کنند.
4. داشتن عینک آفتابی را برای بچه ها فراموش نکنید، حفاظت از چشم فرزندتان از اشعه خورشید خطر ابتلا به مشکلات چشم در دوران بزرگسالی مانند: آب مروارید را کاهش می دهد. لنزهای فتوکرومیک ساخته شده از پلی کربنات مقاوم در برابر ضربه، گزینه ای عالی برای بچه ها یی که زمان زیادی را خارج از منزل سپری می کنند، هستند.
5. مد عینک به طور فزآینده برای کودکان و نوجوانان مهم است. فریم عینک ها طرح های بسیار جذابی دارند برای آنها، فریم هایی با نام پوشاک های معروف و لوازم جانبی و هم چنین مارک های معروف بسیار زیبا و جذاب نیز هستند.

Cinque Terre

    آخرین خبر ها    

01 دی ماه 1396
افتتاح رسمی و شروع به کار شرکت رادین تخفیف مهر وطن

امروز به عنوان اولین روز شروع به کار شرکت رادین تخفیف مهر وطن می باشد.

20 آذر ماه 1396
تعیین تاریخ افتتاح رسمی و شروع به کار شرکت رادین تخفیف مهر وطن

بالاخره بعد از ماهها تلاش و پیگیر های لازم شرکت رادین تخفیف آماده شروع به کار، بصورت رسمی شد.

17 تیر ماه 1396
افتتاح دفتر مرکزی شرکت رادین تخفیف

دفتر مرکزی شرکت رادین تخفیف مهر وطن در تاریخ 17/04/1396 تکمیل و افتتاح شد.

16 خرداد ماه 1396
تعیین محل شرکت

با پیگیری های تیم پشتیبانی شرکت رادین تخفیف، امروز محل دفتر این شرکت انتخاب شد.