خدمات دندانپزشکی رادین تخفیف

می‌گویند چشم‌‌ها دریچه‌ روح انسان هستند، اما دهان شما دریچه‌ای به سلامت بدن شماست


Cinque Terre

بهداشت دهان و بهداشت کل بدن شما بیشتر از آنچه که شما حدس بزنید به هم ارتباط دارند.
رابطه بهداشت دهان و دندان با بیماری‌های دیگری همچون بیماری های قلبی عروقی ، سکته مغزی ، زایمان زودرس ، دیابت ، بیماریهای تنفسی ، پوکی استخوان ، برخی سرطانها ، سفلیس ، سوزاک و ... بر کسی پوشیده نیست اما با وجود همه این موارد پوسیدگى دندان در ایران یکى از رایج‌ترین بیمارى‌هاى عفونى است چرا که ایرانی‌ها از دندان‌پزشک فراری‌اند!!!!!!

دندان ها قربانی گرانی ....


خدمات دندانپزشکی در همه جای دنیا قیمت تمام شده بالایی دارند. سابق بر این از طلا در دندانپزشکی زیاد استفاده می‌شد. امروزه استفاده از خود طلا در دندانپزشکی چندان شایع نیست ولی مواد و تجهیزاتی که استفاده می‌شوند ارزش کمتر از طلا ندارند! مواد و تجهیزات گران قیمت تنها دلیل گرانی هزینه‌های دندانپزشکی نیستند. دندانپزشکی یک کار بسیار تخصصی بالینی-کلینیکی است، مجریان آن آموزش‌های زیادی می‌بینند و حتی بعد از تمام شدن دوران تحصیلات رسمی‌شان در دانشگاه، آموزش مداوم و کسب مهارت کماکان ادامه می‌یابد. عمر کاری دندانپزشکان به دلیل صدمات وارد شده در کار بدنی و پراسترس طولانی مدت محدود است. ذات خدماتی این رشته در قالب خدمات بسیار تخصصی، ذات درمانی رشته و استهلاک بالای سرمایه آن و ارزش ذاتی خدمات بی بدیل و بدون جایگزینی آن (درمان درد و جلوگیری در از دست رفتن دندان‌ها) موجب می‌شود که هزینه‌های دندانپزشکی در همه جای دنیا، خدمات باارزشی محسوب بشوند و در صورتی که مردم مجبور باشند همه هزینه‌های دندانپزشکی خود را خودشان بپردازند، فشار اقتصادی بسیار زیادی به آن‌ها وارد می‌شود.
ولی باید قبول کنیم که "طلا" در همه جای دنیا گران است و نمی‌توان در کشور یا شهری طلا را ارزان‌تر از قیمت حقیقی آن عرضه کرد!

مردم چه طور باید عهده دار هزینه‌های سنگین دندانپزشکی شوند؟

در سال‌های اخیر سیاست‌های دولت بیشتر در راستای خدمات پیشگیرانه در طیف سنی کودکان (فلورایدتراپی سالانه در مدارس) و افزایش تعداد دانشکده‌های دندانپزشکی و دندانپزشکان بوده است ولی حقیقت این است که با افزایش تعداد دندانپزشکان هزینه درمان پرهزینه ای مثل دندانپزشکی کاهش نخواهد یافت. کما اینکه با افزایش تعداد طلافروشی‌ها یا فرش‌ فروشی‌ها نمی‌توان قیمت طلا یا فرش را کاهش داد! آنچه مسلم است هزینه خدمات درمانی دندانپزشکی قابل تقلیل نیست. هرچند كه شاید ما در زمره كشورهایی هستیم كه هزینه‌های این خدمات صرفنظر از میزان درآمد مردم، ارزان‌تر از سایر كشورهاست. اما مشكل مردم درباره گرانی هزینه بیماری‌های دهان و دندان به نسبت درآمدشان باید از ریشه و در سه مقطع مرتفع شود:
• اول اینکه توجه به سلامت دهان و دندان و اجرای خدمات پیشگیرانه باید فرهنگ‌سازی شود
• دوم همزمان باید بتوانیم بسته‌های خدمات سلامت دهان و دندان را در قالب طرح های ویژه به مردم ارائه دهیم
• سوم نقش پررنگ بیمه گرها
متأسفانه با توجه به وضعیت فعلی و شرایط عدم پوشش بیمه ای قابل توجه بیمه و با استناد به صحبت های وزیر سابق بهداشت و درمان - در حالی كه بخش مهمی از تحقق عدالت در سلامت متوجه پوشش بیمه ای برای خدمات بهداشت دهان و دندان است اما متأسفانه نظام سلامت، قدرت رویارویی و چانه‌ زنی با سازمان‌های بیمه‌گر برای ایجاد پوشش بیمه‌ ای خدمات دهان و دندان را تاکنون نداشته است - چاره فعلاً دو گزینه اول است.

بنابراین دو نکته را به یاد داشته باشید

با حفظ روزانه بهداشت دهان و دندان سرمایه‌گذاری پرسودی را نه تنها برای اکنون خود بلکه برای آینده خود انجام می‌دهید.
در صورت نیاز به خدمات درمانی دندانپزشکی شرکت رادین تخفیف مهر وطن با فراهم ساختن یک شبکه خدمات دندانپزشکی متشکل از دهها کلینیک و مطب تخصصی و با استفاده از تعرفه های مناسب ویژه هر استان، طرح خدمات تخفیف دار دندانپزشکی را در دسترس اعضاء خود قرار داده است.
" هدف ما رضایتمندی شماست "

Cinque Terre

    آخرین خبر ها    

01 دی ماه 1396
افتتاح رسمی و شروع به کار شرکت رادین تخفیف مهر وطن

امروز به عنوان اولین روز شروع به کار شرکت رادین تخفیف مهر وطن می باشد.

20 آذر ماه 1396
تعیین تاریخ افتتاح رسمی و شروع به کار شرکت رادین تخفیف مهر وطن

بالاخره بعد از ماهها تلاش و پیگیر های لازم شرکت رادین تخفیف آماده شروع به کار، بصورت رسمی شد.

17 تیر ماه 1396
افتتاح دفتر مرکزی شرکت رادین تخفیف

دفتر مرکزی شرکت رادین تخفیف مهر وطن در تاریخ 17/04/1396 تکمیل و افتتاح شد.

16 خرداد ماه 1396
تعیین محل شرکت

با پیگیری های تیم پشتیبانی شرکت رادین تخفیف، امروز محل دفتر این شرکت انتخاب شد.